2024. aastal toimus malev 5-16 augustini. Malevas osales 65 noort. Malevlased jagunesid 13 erinevasse gruppi. Tööd tehti 10 päeva ja tööpäevad kestsid 4 tundi. Toimusid samuti õhtused tegevused peale lõunapausi. Heakorras oli kõige rohkem malevlasi. Heakorra rühmad jagunesid kahte gruppi tervise raja ja linna vahele.
Heakorras töötavad noored mitmes grupis. Üks rühm tegeleb terviseradade juures ning teine muuseumi ümbruses ja kirikuaias. Heakorra ülesanneteks on rohimine, koristamine ja Keila ümbruse korras hoidmine.
Lasteaias töötavad malevlased jaotatakse Vikerkaare ja Sipsiku lasteaedade vahel. Ülesanneteks on lastega mängimine, siseruumide koristamine, lastega jalutamine ja lasteaia ümbruse koristamine.
Raamatukogus töötavad noored jaotatakse Algkooli raamatukogu ja Harju Maakonnaraamatukogu vahel. Malevlased korrastavad, sorteerivad ja ettevalmistavad raamatuid, õpikuid ja töövihikuid. Samuti on neil võimalus valmistada ette raamatunäitust ja korraldada muid üritusi.
Sotsiaalkeskuses töötavad malevlased tegelevad teiste aitamise ja aja sisustamisega, teevad heakorra töid ning abistavad Keila Hoovilugude päeva ettevalmistustega.
Hooldekodus saavad noored olla tegevusjuhendajate assistendid ning abistavad tegevusjuhendajaid hoolealustega erinevate päevategevuste läbiviimisel.
Malevlasi ootavad seal ees heakorra tegevused Kultuurikeskuses sees ning uuel lauluväljakul.
Meedias hoolitsevad 4 noort selle eest, et kõik malevas toimuv jõuaks sotsiaalmeediasse. Nad täiendavad kodulehte ja teevad maleva video.
Kunstis hoolitsevad 10 noort selle eest, et keila terviseraja uues valmivas majas saaksid seinad värvitud ja maalitud.
Projektis töötavad noored tegelevad lõpupeo korraldamisega, töötubadega, projekti kirjutamisega, reklaami ja taotlustega.
Malev oli väga äge! Inimesed ja juhendajad olid toredad.
Malev oli minu üks põnevamaid kogemusi sellel suvel.
Keila Noortekeskus
Mäe 7, Keila, 76606
Registrikood 75030438
© 2024 Keila Noortekeskus. Kõik õigused kaitstud.