Malev 2023 toimus 7.-18. augustil. Malevast võttis osa 72 noort, kes jagunesid kümneks töögruppiks. Kõige rohkem malevlasi tegeles heakorratöödega. Heakorra grupp jagunes kaheks eri osadeks, üks mis töötas Keila Terviseradadel ja teine Keila ümbruses. Tööpäev kestis 4 tundi millele järgnes lõunapaus ja õhtused tegevused.
Muuseumis töötavad noored tegelevad muuseumi varade korrastamisega ning meisterdamisega.
Heakorras töötavad noored mitmes grupis. Üks rühm tegeleb terviseradade juures ning teine muuseumi ümbruses ja kirikuaias. Heakorra ülesanneteks on rohimine, koristamine ja Keila ümbruse korras hoidmine.
Lasteaias töötavad malevlased jaotatakse Vikerkaare ja Sipsiku lasteaedade vahel. Ülesanneteks on lastega mängimine, siseruumide koristamine, lastega jalutamine ja lasteaia ümbruse koristamine.
Raamatukogus töötavad noored jaotatakse Algkooli raamatukogu ja Harju Maakonnaraamatukogu vahel. Malevlased korrastavad, sorteerivad ja ettevalmistavad raamatuid, õpikuid ja töövihikuid. Samuti on neil võimalus valmistada ette raamatunäitust ja korraldada muid üritusi.
Sotsiaalkeskuses töötavad malevlased tegelevad teiste aitamise ja aja sisustamisega, teevad heakorra töid ning abistavad Keila Hoovilugude päeva ettevalmistustega.
Hooldekodus saavad noored olla tegevusjuhendajate assistendid ning abistavad tegevusjuhendajaid hoolealustega erinevate päevategevuste läbiviimisel.
Malevlasi ootavad seal ees heakorra tegevused Kultuurikeskuses sees ning uuel lauluväljakul.
Meedias hoolitsevad 5 noort selle eest, et kõik malevas toimuv jõuaks sotsiaalmeediasse. Nad kirjutavad artikleid, täiendavad kodulehte ja teevad maleva video.
Foorumis õpivad malevlased üksteist tundma läbi suhtlusmängude ning maleva lõpuks valmib foorumteatri etendus.
Projektis töötavad noored tegelevad lõpupeo korraldamisega, töötubadega, projekti kirjutamisega, reklaami ja taotlustega.
2023. aastal toimus malev 7.- 18. augustini. Malevas osales 72 noort, nende hulgas oli 9 ukrainlast.
Malevlased jagati kaheksaks grupiks ning kõik said endale meelepärase töö. Kõige rohkem noori oli heakorra rühmades ja lasteaedades.
Maleva tööpäev kestis 4 tundi, peale seda oli noortel lõunapaus ning päevad lõppesid ühiste õhtuste tegevustega.
See oli minu suve parim osa!
Mulle meeldis, et sain uusi asju proovida. Kõik tegevused võibolla pole minu jaoks meeldivad, kuid vähemalt sain kogemuse.
Keila Noortekeskus
Mäe 7, Keila, 76606
Registrikood 75030438
© 2023 Keila Noortekeskus. Kõik õigused kaitstud.