Search
Close this search box.

Noorte heaolu spetsialist Liisi

Olen Liisi Jürisoo ja alustasin Keila Linnavalitsuses ja Noortekeskuses noorte heaolu spetsialistina tööd 12. veebruaril 2024. Selle aja jooksul olen end kurssi viinud võimalustega, mis on tööks vajalik, osalenud koolitustel, tutvunud kolleegide ja asutustega ning teinud kõik selleks, et kõik vajaminev oleks edaspidiseks tööks olemas. Kui aga tekib küsimusi, millele ma kohe vastata ei oska, siis uurin ning annan tagasisidet 😊.


See on oluline samm, mille kaudu saame paremini toetada linnas elavaid noori, eriti neid, kes veel kaaluvad kas õppida edasi, minna tööle või valida mõni muu variant.
Noorte heaolu spetsialistina pühendun noorte toetamisele erinevates valdkondades. Ma pakun individuaalset nõustamist noortele ja nende eestkostjatele. See aitab leida erinevaid haridus- ja koolitusvõimalusi.

Lisaks aitan toetada karjääriplaneerimist ning luua ühendusi kohalike organisatsioonide ja ettevõtetega.
Kõik mainitu ja teised lisategevused aitavad tagada noortele mitmekesiseid võimalusi edasi liikumiseks ning saavutada oma eesmärke läbi toetava ja mõistva protsessi.
Olen noortega koos eesmärke seadnud ja mõtteid vahetanud Noorte Arenguprogrammis ning see annab mulle läbi erinevate praktikate ka hea „tööriistakasti“, mõistmaks noorte soove ning mõtteid. Kutsun noori, nende peresid ja kogukonda üles olema avatud koostööle ning jagama ideid ja mõtteid noorte heaolu parandamiseks.


Olen pärit Tallinnast ning noorte mõistmine ja toetamine on olnud pidevalt üks minu elu osa, nii põhitööna kui vabatahtlikuna.
Töötades Keilas, olen enamus ajast Noortekeskuses koos teraapiakassi Musuga (kes on muide juba väga suurt populaarsust kogunud 😊).
Olete kõik oodatud! Olge tublid ning kohtumiseni!

Ära kahtle, võta julgelt ühendust!
e-mail: liisi.jurisoo@keila.ee; telefon: 53863930

Jaga postitust
Teised postitused

Noorteleht 07.06.2024

Noortekeskuse tutikas noorsootöötaja Liisi Reinman
Eile mängisime baltisakslast, mis täna?
Miharu kogemus olla vahetusõpilaseks kaugel Eestis
Iga lõpp on millegi uue algus
Ja palju muud põnevat

LOE EDASI