Search
Close this search box.

Keila Noortekeskuse imeline töökas abivalmis meeskond

Gethe Kooli

noortekeskuse juhataja
gethe@keilanoortekeskus.ee
55596360

Laivi Tammejuur

noorsootöötaja
laivi@keilanoortekeskus.ee

Moonika Tsilk

noorsootöötaja
moonika@keilanoortekeskus.ee

Maarja Põllu

noorsootöötaja
maarja@keilanoortekeskus.ee

Birgit Pärnaste

noorsootöötaja -
maleva koordinaator
birgit@keilanoortekeskus.ee

Maarek Paalberg

noorsootöötaja
maarek@keilanoortekeskus.ee

Keila Noortekeskuse korrashoiu ja puhtuse eest hoolitseb Keila Vesi AS